informace pro rodiče

22.10.2011 – TOULKY SEDMIHOŘÍM – Akce pro Stopaře a jejich blízké /rodina, kamarádi/. Bude se jednat o turistický výlet zpestřený o program, jež se neprozrazuje předem / překvapení/. Cena výletu bude pouze symbolická /za dopravu/, cca 30,- Kč.

13.11.2011 – Zájezd do BAZÉNU A MUZEA LOUTEK v Plzni. Akce pro Stopaře a jejich blízké. Jedná se o výlet, který se pro malý zájem v březnu neuskutečnil, avšak přihlášeným jsme slíbili druhý pokus. Cenu ponecháme stejnou, 150,- Kč a obsahuje veškeré vstupné i dopravu.

10.- 11.12.2011 – oblíbená „VÍKENDOVKA“, tentokrát na chatě v Caparticích. Akce pouze pro členy. Výlet proběhne v prosinci také proto, abychom si již společně navodili vánoční atmosféru a příjemně zakončili kalendářní rok 2011. Pro neznalé – jedná se o vytápěnou turistickou chatu, kde děti potřebují spacák, ale spí na postelích. Sami si vaříme, byť nenáročně, avšak chutně. Bude připraven pestrý program jak pro pobyt v přírodě /zimní/, tak pro zábavu uvnitř. Cena 200,- Kč a obsahuje ubytování, dopravu i stravu.

16.12.2011 – poslední páteční schůzka oddílu v roce 2011, kdy bude nutné nejpozději uhradit roční členský příspěvek /registraci/ na nový kalendářní rok 2012. Příspěvek bude činit opět 300,- Kč a registrační listy obdržíte během listopadu. Další schůzka pak až po prázdninách 6.1.2012.

29.1.2012 – MAŠKARNÍ KARNEVAL – Již tradiční, každoroční akce naší PS pro pro širokou veřejnost.

3.- 5.2.2012 – LEDOVÁ PRAHA – Akce pro členy PS. Velmi oblíbená akce, která je určena především dětem a mládeži z celé ČR a pořádá ji přímo Sdružení Pionýr. O této akci budete více informováni již v listopadu, kdy se jako PS musíme oficiálně přihlašovat, proto zavčasu zjišťujeme zájem. Akce je dosti finančně náročná, avšak také částečně dotována sdružením. V loňském roce jsme od členů vybírali 300,- Kč a doufáme, že se podmínky nezmění. V ceně je však zahrnuto ubytování, částečně stravování, doprava a poplatek, za který děti cestují celý víkend po Praze jakýmkoliv hromadným dopravním prostředkem a do mnoha institucí mají hrazeno plné vstupné a na mnohých je pouze symbolické. Pro příklad: v loňském roce jsme zdarma navštívili Pražský hrad, který běžně stojí 150,- Kč.

aktualizováno 22.9.2011