Sportovní den

 

Fotogalerie k tomuto článku

Sportovní den

Další, již tradiční akcí, kterou jako PS Stopaři uskutečňujeme je "Dětské sportovní odpoledne". Letošní, již 9. ročník tohoto sportovního zápolení připadl na 28. května. Závod probíhal na parkovišti u prodejny MIX a v přilehlých ulicích sídliště v již známých disciplínách, jako jsou jízda s kočárkem, jízda na koloběžkách, jízda na tříkolkách, jízda na odrážedlech, jízda na kole i jízda na kolečkových bruslích. Účast byla vskutku skvělá. Na startovní čáře se ve všech disciplínách i kategoriích vystřídalo 93 závodníků.

Počasí závodníkům překvapivě přálo, a snad proto nedošlo k žádnému zranění a vše proběhlo i díky ukázněnosti diváků bez problémů. Závodníci na prvních třech místech v každé kategorii obdrželi medaili a diplom.

Velký dík patří také městské policii a městu Horšovský Týn, jež nám umožňuje tuto akci, v takovém rozsahu, uskutečňovat.DĚTSKÉ SPORTOVNÍ ODPOLEDNE - SOBOTA 28. 5. 2011

Tradiční, již letitá akce naší PS, která však získala oblibu především právě u dětí. Opět si budete moci zazávodit na kolech, tříkolkách, koloběžkách, bruslích či s kočárky a ti nejmenší s odrážedly o medaile a diplomy. Vše se, jako vždy, bude odehrávat na parkovišti u bývalé prodejny MIX.

Od 15:00 bude probíhat zápis závodníků a celý závod odstartujeme zhruba

v 15.30 hodin.

Fotogalerie:
 → sportovni-den-2011


Zpět     Nahoru