Maškarní

 

Fotogalerie k tomuto článku

V neděli 27. ledna 2008 se uskutečnil již tradiční dětský maškarní karneval, který pořádala pionýrská skupina Stopaři. Karnevalový rej masek byl určen dětem všech věkových kategorií. Opět se hodnotilo 20 nejlepších masek ve dvou kategoriích. Porota složená z řad rodičů a vedoucích PS Stopaři neměla vůbec jednoduchý úkol. Vždyť vybrat jich "jen" 20 z bezmála 130 chce opravdu dobré oči, kousek vtipu a velkou dávku rozvahy. Ještě jednou porotcům tímto děkujeme.

Pro nás pořadatele začal den úderem deváté hodiny dopoledne. Připravit tombolu, vyzdobit sál, nafouknout asi 200 balónků a zkrátka nachystat vše tak, abychom v půl druhé odpoledne mohli pustit první karnevalové masky. V první části karnevalového veselení proběhla tradiční promenáda masek každé kategorie zvláště. Poté přišlo na řadu soutěžení a nekonečné tancování za doprovodu skvělých "dídžejů", kdy nechyběly známé staré dětské písně a melodie, ale ani ty nejnovější "pecky".

Celý den se nám opravdu vydařil. Opět v nás zanechal zážitky a dobré pocity z pohledu na veselé, radostné a spokojené dětské publikum. Proto se již teď můžete těšit na další dětský karneval v příštím roce.

Umístění v kategorii mladších:

1. místo získala malá slepička v podání Kačenky Pytelkové,

o 2. místo se dělily Karolínka Karbanová a Adélka Langová jako krásné kytičky,

a 3. místo patřilo dvěma plamínkům Verunce a Lucince Vondryskové.

Umístění v kategorii starších:

1. místo získala Vanessa Kollerová v roli čarodejnice,

2. místo patřilo klaunu Nikole Škopkové a

3. místo vybojoval vodník Pavel Britvík.


Sladké ocenění čekalo také na skupinové masky, kterých se může vždy účastnit skupinka minimálně 3 osob. Letos této možnosti využily skupinky dvě, shodou okolností obě zastupující pionýrskou skupinu Stopaři. Byli bychom rádi, kdyby do budoucna této kategorie využívalo více odvážných skupinek.

Naše velké díky patří i všem, kteří nám s přípravou i se samotným pořadatelským úkolem pomáhali. Děkujeme paní Petriščevové, paní Mrázkové a manželům Vogeltanzovým.


Ještě jednou patří poděkování také všem sponzorům, kteří přispěli do naší štědré tomboly, kde každý lístek vyhrával.


Fotogalerie:
 → maskarni-2008


Zpět     Nahoru