Maškarní

 

Fotogalerie k tomuto článku

V neděli 28. ledna 2007 se uskutečnil již tradiční dětský maškarní karneval, který pořádala pionýrská skupina Stopaři. Karnevalový rej masek byl určen dětem všech věkových kategorií. Opět se hodnotilo 10 nejlepších masek ve dvou kategoriích. Porota složená z řad rodičů a vedoucích PS Stopaři neměla vůbec jednoduchý úkol. Vždyť vybrat jich "jen" 20 z bezmála 140 chce opravdu dobré oči, kousek vtipu a velkou dávku rozvahy. Ještě jednou porotcům tímto děkujeme.

Pro nás pořadatele začal den úderem deváté hodiny dopoledne. Připravit tombolu, vyzdobit sál, nafouknout asi 200 balónků a zkrátka nachystat vše tak, abychom v půl druhé odpoledne mohli pustit první karnevalové masky. V první části karnevalového veselení proběhla tradiční promenáda masek každé kategorie zvláště. Poté přišlo na řadu několikero soutěžních klání a nekonečné tancování za doprovodu skvělých "dídžejů", kdy nechyběly známé staré dětské písně a melodie, ale ani ty nejnovější "pecky".

Celý den se nám opravdu vydařil. Opět v nás zanechal zážitky a dobré pocity z pohledu na veselé, radostné a spokojené dětské publikum. Proto se již teď můžete těšit na další dětský karneval v příštím roce.

1. místo v kategorii mladších získal úžasný motýl Emanuel v podání Ondry Krbce.

1. místo v kategorii starších patřilo Magdě a Pepíčkovi Marešovým, kteří se představili jako námořník plující na své lodi, jehož doprovází oddaná rybička.

Všechna přední místa byla oceněna věcnými cenami, které připravila PS Stopaři a CK BUS TOUR paní Foltýnové.

Dortové překvapení, které upekla cukrárna manželů Marešových čekalo na nejlepší skupinovou masku, jíž se stala skupinka malých sultánů. Skupinové masky byly celkem čtyři a i ty ostatní si odnesly odměnu v podobě sladkého balíčku.

Naše velké díky patří i všem , kteří nám s přípravou i se samotným pořadatelským úkolem pomáhali. Děkujeme paní Matějkové, paní Zídkové, paní Petriščeové, paní Mrázkové, manželům Vogeltanzovým i vedoucím PS Stopaři.

Ještě jednou patří poděkování také všem sponzorům, kteří nemalým množstvím cen přispěli do naší štědré tomboly, kde každý lístek vyhrával.

Děkujeme. Za PS STOPAŘI Renáta Karbanová.

Fotogalerie:
 → maskarni-2007


Zpět     Nahoru