Jarní šlapání

 

Fotogalerie k tomuto článku

Stopařské šlapání

Dne 7. května proběhl třetí ročník "Stopařského šlapání". Vše začalo již v dopoledních hodinách, kdy bylo nutné vše připravit tak, aby ve 13.00 hodin mohli na trať vyrazit první účastníci, děti i dospělí bez ohledu na věk.

Na trasách různých délek a náročnosti, vedoucích horšovskotýnským zámeckým parkem si všichni mohli projít mnohými disciplínami. Od těch nejjednodušších pro ty nejmenší, jako je například hod míčkem, prolézání tunelem, skládanky, petanque, přes zatloukání hřebíků, zdolání lanové lávky, chůzi na špalíkách či chůdách až po nejobtížnější, jakými je zdolání výškové sítě, stavba stanu, střelba z luku či vzduchovky. Díky hojnému počtu zúčastněných se poslední turisté vraceli po 17:00hod. Každý dětský účastník si odnesl malou odměnu a památeční účastnický list.

Chtěli bychom tímto poděkovat všem zúčastněným, že s námi všemi aktivně strávili sobotní odpoledne. Velký zájem nejen dětí, ale i rodičů nás stále utvrzuje v tom, že naše práce není marným plýtváním času, ale je pro radost a potěšení nás všech.

Poděkování také patří firmě Reha ARNIKA, která věnovala právě zmíněné odměny účastníkům.PS Stopaři zve širokou veřejnost na akce:

JARNÍ ŠLAPÁNÍ - SOBOTA 7. 5. 2011

Akce, která se uskuteční již třetím rokem získala oblibu u široké veřejnosti. Na trasách různých délek a náročnosti, vedoucích horšovskotýnským zámeckým parkem si můžete projít mnohými disciplínami. Od těch nejjednodušších pro ty nejmenší, jako je například hod míčkem, prolézání tunelem, přes zatloukání hřebíků, zdolání lanové lávky až po nejobtížnější, jakými je střelba z luku či vzduchovky. Každý rok se snažíme vymyslet a připravit něco nového, aby se stanoviště příliš neopakovala a vy jste se mohli těšit na něco nového. Zpestřením celého odpoledne je i opékání buřtů, pohostíme vás kávou či čajem a každý dětský účastník si odnese malou odměnu a památeční účastnický list.

Vše odstartujeme ve 13:00 hodin a na trasu se můžete vydat kdykoliv až do 16:00 hodiny. Se všemi účastníky se rozloučíme kolem 18.00 hodiny.

Fotogalerie:
 → jarni-slapani-2011


Zpět     Nahoru