Capartice

 

Fotogalerie k tomuto článku

V sobotu 9.12.2005 vyrazily oba oddíly PS Stopaři z ponurého Horšovského Týna do sněhem zavátých kopců Capartic, aby pokročily ve své dlouhé cestě do Říše Fantazie. Říše fantazie je etapová hra, která se od října 2005 stala náplní mnoha našich schůzek a víkendových akcí.

Hlavní naším cílem je vysvobodit Princeznu Říše Fantazie ze zakletí zlého Kvóka a tím zachránit celou Zem před ztrátou dětské fantazie. Cestu nám ulehčila legenda, kterou po sobě zanechali Lesní obři. Touto zprávou nás chtěli varovat před všemi nástrahami, které by na nás mohli číhat. Naše úsilí bohužel nebylo odměněno zaslouženým vítězstvím. S jistotou ale můžeme říci, že jsme zase o krok blíže a každá podobná akce nám bude příležitostí na cestě za vysvobozením Princezny.

Nakonec se nám ale přece dostalo alespoň malé odměny, a to v podobě zazněžených kopců, na kterých jsme se pořádně vydováděli. Čas byl ale neúprosný a my jsme museli následujícího dne opustit naší fantazii a vrátit se zpět ke svým každodenním povinnostem.

Otisknuto ve Zpravodaji (Horšovský Týn)

Fotogalerie:
 → capartice-2005


Zpět     Nahoru